خبر مهم؛  سومین جشنواره و نمایشگاه توانمندیهای بهره برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور 1397 برگزار شد.

درباره ما

معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نظر دارد تا با هدف ایجاد ارتباط موثر و پایه ریزی همکاری های مشترک و متقابل با بخش خصوصی فعال در صنعت آب و فاضلاب کشور و استفاده از فناوریهای به روز ارتباطی، سامانه راهنمای جامع بهره‏برداری از تاسیسات آب و فاضلاب کشور را راه اندازی نماید. این سامانه سعی در بالابردن سطح علمی و کیفی فعالان در این حوزه دارد و مرجع رسمی جهت ارتباط با معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خواهد بود. این سامانه در نظر دارد تا با ایجاد فضایی متقابل سطح ارتباط بین شرکت های خصوصی و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را گسترش داده و با بهره گیری از تکنولوژی امکانات گسترده ای را در جهت بهبود فضای کسب و کار و علم و دانش در اختیار همگان قرار دهد.
امکانات متعددی در این سامانه تعریف شده است که از جمله مهمترین آنان شامل:
  1. اطلاعات کاربردی و راهنمای جامع بهره برداری از تاسیسات آب و فاضلاب کشور
  2. بانک اطلاعات جامع کلیه شرکت های دولتی و خصوصی فعال در صنعت آب و فاضلاب کشور
  3. درج مقالات علمی
  4. بانک اطلاعات گروههای دانشگاهی، دانشکده‏ها و پژوهشکده‏های مرتبط
  5. اخبار تخصصی بدنه‏ی آب و فاضلاب کشور
  6. امکان معرفی شرکت های فعال در صنعت آب و فاضلاب کشور
  7. ارتباط با مسئولین حوزه بهره برداری آب و فاضلاب کشور از طریق صفحات اختصاصی آنها
  8. دستاوردهای معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
لازم به ذکر است امکانت متعدد دیگری نیز در فاز توسعه به این سامانه اضافه خواهد گردید.
این سامانه فرصت بسیار مناسبی جهت ارائه توانمندی‏ها و دستاوردهای شرکت‏های فعال در عرصه آب و فاضلاب محسوب می‏گردد. از این‏رو علاقه‏مندان می‏توانند ضمن بهره‏جویی از اطلاعات فنی این سامانه، در این حرکت ملی مشارکت نمایند
انجمن متخصصین آب و فاضلاب کشور بعنوان مدیر این رسانه از کلیه شرکت های فعال بخش دولتی و خصوصی برای مشارکت حداکثری در غنی بخش به این سامانه تخصصی دعوت بعمل می آورند تا با انعکاس توانمندیهای خود این سامانه را یاری نمایند. بی شک دستیابی به خودکفایی صنعتی، استفاده از ظرفیتهای داخلی و راهکارهای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی از جمله مباحثی است که در این سامانه بر آن تاکید خواهد شد.